ZpětÚvod Kariéra

Kariéra

Přemýšlíte o změně zaměstnání? Chcete nezávislost a řídit si svůj vlastní čas? Buďte součástí energického týmu a staňte se úspěšným realitním makléřem v Plzni. V Reality-Plzeň s.r.o. patříme mezi největší realitní kanceláře v regionu, a proto do našeho aktivního týmu přibíráme nové realitní makléře v Plzni. Přidejte se k nám a buďte oceněni za svou práci.

Náplň práce realitního makléře

  • telefonický kontakt s klienty z databáze
  • náběr a prohlídky nemovitostí
  • pomoc během řešení celého obchodního případu

Očekáváme od vás

  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • vysoké ambice a kreativitu
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost i práci v týmu
  • připravenost učit se novým věcem
  • základy práce na PC

Nabízíme vám

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • jistotu 100% servisu a záruk pro klienta
  • zázemí úspěšné a rostoucí společnosti
  • možnost práce v kanceláři i z domova
  • kariérní růst s možností vybudování vlastního týmu
  • zaškolení a systém dalšího školení
  • odpočinkové firemní aktivity

Přijďte pracovat k nám na pozici realitní makléř Plzeň. Vyplňte kontaktní formulář a podílejte se na jedinečném úspěchu.

Získejte nové zaměstnání. Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Najděte nemovitost

Kontaktujte nás

Reality - Plzeň, s.r.o.
800 230 330
napište nám
Jsme na Facebooku

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek