Přemýšlíte o změně zaměstnání? Chcete nezávislost a řídit si svůj vlastní čas? Toužíte mít bezvadnou kariéru? Plzeň a naše realitní kancelář je tím správným místem.

Buďte součástí energického týmu a staňte se úspěšným realitním makléřem v Plzni. V Reality-Plzeň s.r.o. patříme mezi největší realitní kanceláře v regionu, a proto do našeho aktivního týmu stále přibíráme nové realitní makléře v Plzni. Přidejte se k nám a buďte oceněni za svou práci. Naší prací a posláním jsou reality a bydlení v Plzni a širokém okolí.

Náplň práce realitního makléře

  • telefonická, e-mailová a osobní komunikace s klienty
  • náběr, prohlídky a ocenění nemovitostí
  • administrativní práce se zakázkou
  • práce v terénu i v kanceláři
  • ogranizace prohlídek se zájemci o nemovitosti v Plzni a okolí
  • práce se smlouvami a dokumenty potřebnými k obchodu
  • vytváření vlastního portfolia nemovitostí

Očekáváme od Vás

  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • vysoké ambice a kreativitu
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost i práci v týmu
  • připravenost učit se novým věcem
  • základy práce na PC

Nabízíme Vám

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • zajistíme pro nového makléře živnostenské oprávnění dle zákona
  • jistotu 100% servisu a záruk pro klienta
  • zázemí úspěšné a rostoucí společnosti
  • možnost práce v kanceláři i z domova
  • kariérní růst s možností vybudování vlastního týmu
  • zaškolení a systém dalšího školení
  • odpočinkové firemní aktivity
  • Přijďte pracovat k nám na pozici realitní makléř a splňte si svůj sen. Vyplňte kontaktní formulář a podílejte se na jedinečném úspěchu a budování značky RK Mixreality Plzeň.
  • Změňte svůj život a přijďte pracovat k nám. Naše realitní kancelář Mixreality v Plzni je tu pro Vás!
  • Staňte se součástí úspěšného týmu realitních makléřů i Vy!
  • Ta správná kariéra začíná u nás. Získejte nové zaměstnání. Napište nám!
ANCHOR_TOP_TITLE