Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Poznámka k ceně Informace o ceně u RK
Celková plocha 487  (m2)
Číslo 3931
Obec Praha
  • Cena s DPHNa dotazza nemovitost
TOP

POPIS

Hledáte luxusní bydlení na klidném okraji Prahy s rychlou dostupností centra? Naše společnost Vám nabízí prodej mimořádného a architektonicky zajímavě řešeného rodinného domu 9+3 na okraji Prahy 6.
Dům opatřený plastovými okny s trojskly o celkové rozloze 487 m2 prošel kompletní modernizací a rekonstrukcí se zateplením před pěti lety.
V terasovitě uspořádaném a do svahu zasazeném domě se nachází tři bytové jednotky, kdy jedna z nich-1+1 disponuje samostatným vchodem. Plně zařízený interiér včetně 3 kompletně vybavených kuchyní je laděn do moderního stylu s důrazem na použití kvalitních materiálů. Exkluzivní součástí domu je soukromá vinárna, infrasauna s posilovnou a tělocvičnou o celkové ploše 20m2. Vyhřívaný krytý venkovní bazén, který nabízí unikátní výhled na celou zahradu a okolní krajinu, lze využívat celoročně. Nedílnou součástí nemovitosti jsou dvě garáže umístěné pod zemí se třemi parkovacími místy. Na pozemku je zbudována útulná pergola a vlastní kopaná studna s možností připojení k místnímu zdroji. Dům je zabezpečen alarmem a videokamerovým zvonkem. Dále jsou v domě zřízeny TV rozvody, internet, satelit a domácí telefon.
Doporučuji prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 226  (m2)
Zastavěná plocha 326  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Topení elektro Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy B - Velmi úsporná
Nahoru